חגית פרנקל

מאיירת ומעצבת גרפית, ילידת ירושלים, פועלת בתל אביב.
בוגרת בהצטיינות, המחלקה לתקשורת חזותית, מוסררה, ביה"ס הרב תחומי לאמנות וחברה ע"ש נגר, ירושלים.
שואפת להביע רגש והומור, להנגיש מסרים ולהניע את הצופה לפעולה. אוהבת סיעור מוחין והמרה של רעיון לדימוי, ומכאן גם למתג ולעצב דמויות. מאמינה בכוחו של עיצוב ואיור להשפעה חברתית וליצירת שינוי.

ניר בן דוד

אחרי סיום הלימודים במחלקה לתקשורת חזותית במוסררה עבדתי במשך 3 שנים בסטודיו גרוטסקה, סטודיו ירושלמי למיתוג, תוך כדי עשיתי קורס UI/UX בסטודיו 6B. לאחר הקורס עברתי לעבוד בחברת e-commerc בשם Glasses USA שם עבדתי שנה כמעצב מוצר, ומאז אני כשנתיים מנהל את מחלקת עיצוב המוצר ב-GlassesUSA

קרין קלוש

אני קרין, האמנית שמאחורי המותג LORISITY, שכמו סיפורים רבים בעידן שלנו, גם הוא התחיל בשיתוף העשייה והיצירה ברשתות החברתיות ומשם המותג רק גדל ותפח במהלך השנים.

אני יוצרת עבודות סוריאליות, שנעות על הקו שבין מציאות לדמיון ודרכם מבטאת את הנושאים שכואבים לי ושהייתי רוצה לשנות; ההתחממות הגלובאלית, המצב האקולוגי שהולך ומדרדר והיחס של בני האדם כלפי הכדור עליו אנו חיים. הדימויים יכולים לספר זאת בצורה ישירה, אך הרבה פעמים גם בצורה עקיפה, ולספר סיפור על האמון והחיבור בעולם אוטופי.

במקביל להיותי יוצרת אני עובדת גם כארט-דירקטורית בחברת מיתוג, והשילוב בין שני העולמות הוא נהדר.

דין מנשרוף

אמן רב תחומי העוסק במיצגי וידאו וצילום. מרצה בכיר בבית הספר של המכון לאמנות של שיקגו, פועל בישראל ובארה"ב. בוגר בהצטיינות של המחלקה לצילום (2002). למד מדעי המדינה ולימודים כללים באוניברסיטה העברית ירושלים, לימודי אמנות באקדמיה לאמנות בצלאל בירושלים ולימודים לתואר שני במחלקה לפיסול בבית הספר לאמנות של המכון לאמנות בשיקאגו ארה"ב . זכה בפרס האמן הצעיר מטעם משרד  המדע התרבות והספורט, ובפרס גוטסדינר היוקרתי לאמן ישראלי  מטעם מוזיאון תל אביב. הציג תערוכות יחיד במוזיאון הרצליה לאמנות עכשווית,  במוזיאון לאמנות עכשווית בשיקגו, ארצות הברית, במוזיאון תל אביב לאמנות ובמוזיאונים וגלריות מובילות בארץ ובעולם.

ניר פינחס קליינמן

בוגר המחלקה לתקשורת חזותית במוסררה. זכה בפרס ראש העיר עבור פרוייקט הגמר.
כיום מעצב ומאייר עצמאי – סטודיו גוועלט. עוסק בעיקר בעיצוב ואיור לאלכוהול, מוזיקה, יהדות, ותרבות שוליים. בדגש על הצדדים האפלים שלהם.

ורד צין

ורד צין קליינמן (נולדה 1995, בירושלים, חיה בכפר אדומים ופועלת בירושלים), מאיירת ומעצבת גרפית. בוגרת
המחלקה לתקשורת חזותית, מוסררה, זכתה במלגות הצטיינות על עבודותיה ועל פרויקט הגמר. עוסקת בעיצוב
לוגו ומיתוג לעסקים, באיור ספרי ילדים ובאיור לעיתונות. משתמשת בעיקר באיור, ובייחוד באיור דיגיטלי.

הציגה את עבודת איור בתערוכה בפסטיבל אאוטליין 2022, ובתערוכה ״שכבוות בירושלים״ של מרכז אדמונד דה רוטשילד בגלרייה החדשה בטדי, 2022
בעלת בלוג מאויר על רגעים קטנים מהחיים. מגיל צעיר מאוד נמשכה ורד לסיפורים ולאיורים. היום, בתור מאיירת
ומעצבת גראפית היא ממשיכה לספוג ולספר סיפורים דרך העבודה שלה – להעביר אותם הלאה באמצעות
דימויים מדויקים שנועדו להשפיע על הצופה ולהשאיר אצלו את החוויות של הסיפור שהיא מספרת. הכתיבה
והאיור הם הדרך שלה לעבד רגשות, להבין את עצמה ולנרמל גם לאחרים את הרגעים המורכבים אך
היום־יומיים שכולנו חווים בנפרד.