טיפוגרפיה
מנחה | דר לאור וטל הרדה

קורס מתקדם, המציב את הטיפוגרפיה ככלי יחיד ומאפשר בדיקה מעמיקה של היצירתיות ביחס למסגרת פונקציונלית קשיחה. התעמקות בפרקטיקה, תוך דיון ביקורתי במוסכמות היסטוריות, תאפשר בנייה של מערכת מורכבת, רב-קולית, ויצירה של מרחב נראטיבי ייחודי. עבודה עם פורמטים עתירי־טקסט והעברה של מידע מפורט, תדרוש הפעלה של מערכות ניווט והתמצאות במרחב (המרחב הטקסטואלי ומרחב הזמן של הקריאה). הסטודנטים יידרשו לתעוזה ומקוריות מחד והקפדה מסורתית, או אפילו דקדקנות סזיפית, מאידך. הקורס יתרכז בעיצוב ספרים וקטלוגים.

סגנון
מנחה | גיא גולדשטיין

המשך הקורס משנים קודמות, התמקדות בפרויקט מיתוגי רחב בו ניתן פתרונות של שפה גרפית אחידה ומתפתחת לנושא או כוף מסויים. הקורס יעניק לכל סטודנט/ית את האפשרות לייצר אריזה גרפית מעמיקה ועשירה בתחום הנלמד, לשם הצגת הפרוייקט בתערוכת הגמר ובתיק העבודות

אנימציה
מנחה | ורד גנשרוא

קורס המשך, יקנה הבנה ומיומנות בסיסית בעקרונות האנימציה: תזמון, ניתוח תנועה ושיטות עבודה באמצעות סידרת תרגילי יסוד. במהלך הקורס יוקרנו מבחר סרטי אנימציה קלאסיים, סרטים אקפרימנטלים וסדרות אנימציה עכשוויות ובעקבותיהם יתקיים ניתוח ודיון.

אינטראקטיב
מנחה | עילי עבדיה

קורס המשך. הקורס יקנה הכרת הרקע והמגמות השונות הקשורות בהתפתחות המדיום ואת התפקידים השונים שיש למעצב במרחב האינטראקטיבי. רכישת מיומנויות אפיון, תכנון ויסודות לעיצוב ממשקים וחוויות אינטראקטיביות. נכיר ונחקור טכנולוגיות וממשקים בעלי משמעות וחשיבות, בהקשר של ממשקים ופלטפורמות ניידות ונלמד תיכנות בסיסי לפלטפורמות אינטראקטיביות (כגון wordpress)

מיתוג
מנחה | איתם טובול

הקורס עוסק בהבנה מעמיקה של מרכיבי הזהות של ארגון מסחרי או גוף ציבורי. תוך מחקר ופילוח מאפייני זהות, מסרים וקהלי יעד, נלמד איך לנסח שפה חזותית, גרפית המייצגת ארגון זה או אחר, גוף מסחרי או רעיון. במהלך שנת הלימודים נעסוק ב2 תרגילים גדולים ומעמיקים שיהוו פרוייקטים עיקריים לתערוכת הגמר ותיק העבודות

איור דיגיטלי
מנחה | רינת גלבוע

קורס סמסטריאלי.

. התנסות פרקטית באיור – בניית קונספט ודימוי + עבודה בפורמטים שונים
. הטמעת טכניקות עבודה דיגיטליות מתקדמות
. חיבור מושגי הבסיס בעיצוב לפרקטיקה בעבודת האיור – קומפוזיציה, קו, כתם, צבע, ודימוי
. פיתוח סגנון אישי באמצעות חשיפה למגוון השראות